School canteen

Tuesday,
27 of September


FRUIT
27 Sep


FRUIT
Mon, 29 Aug
Tue, 30 Aug
Wed, 31 Aug
Thu, 01 Sep
Fri, 02 Sep
Mon, 05 Sep
Tue, 06 Sep


FRUIT
Wed, 07 Sep


FRUIT
Thu, 08 Sep


Iogurt natural
Fri, 09 Sep


FRUIT
Mon, 12 Sep


FRUIT
Tue, 13 Sep


FRUIT
Wed, 14 Sep


FRUIT
Thu, 15 Sep

Filet de lluç
Iogurt natural
Fri, 16 Sep


FRUIT
Mon, 19 Sep
Cigrons amb sofregit de ceba i tomàquet
FRUIT

Tue, 20 Sep
Amanida d'arròs
FRUIT

Wed, 21 Sep


FRUIT
Thu, 22 Sep


FRUIT
Fri, 23 Sep

Mon, 26 Sep

Pit de pollastre arrebossat amb enciam
FRUIT
Tue, 27 Sep


FRUIT
Wed, 28 Sep


FRUIT
Thu, 29 Sep


Iogurt natural
Fri, 30 Sep
Llenties guisades amb verduretes

FRUIT