imatge de capçalera

School canteen

Tuesday,
07 of February

Pit de pollastre a la planxa amb patates xips
FRUIT
07 Feb

Pit de pollastre a la planxa amb patates xips
FRUIT
Mon, 30 Jan



Tue, 31 Jan



Wed, 01 Feb
Thu, 02 Feb
Fri, 03 Feb
Mon, 06 Feb
Cigrons amb sofregit de ceba i tomàquet

FRUIT
Tue, 07 Feb

Pit de pollastre a la planxa amb patates xips
FRUIT
Wed, 08 Feb


FRUIT
Thu, 09 Feb


Iogurt natural
Fri, 10 Feb


FRUIT
Mon, 13 Feb
Llenties guisades amb verduretes

FRUIT
Tue, 14 Feb


Iogurt natural
Wed, 15 Feb


FRUIT
Thu, 16 Feb


FRUIT
Fri, 17 Feb


FRUIT
Mon, 20 Feb

Tue, 21 Feb


FRUIT
Wed, 22 Feb


FRUIT
Thu, 23 Feb


FRUIT
Fri, 24 Feb

Iogurt natural
Mon, 27 Feb

Hamburguesa amb fesols
FRUIT
Tue, 28 Feb

Pollastre arrebossat
FRUIT
Wed, 01 Mar
Thu, 02 Mar
Fri, 03 Mar